Контакт aslobodjanuks

http://docka.lv/18267

+37167287540

Viss Jūsu uzņēmuma atpazīstamības veicināšanai - prezentreklāma, dažāda veida poligrāfijas pakalpojumi, vizuālā reklāma, gravēšana, zīmogi, vizītkartes.

LGV ir tiešais ražotājs reklāmas un poligrāfijas materiāliem ar vairāk 20 gadu pieredzi Latvijā. Esam viss vienā sākot no idejas, klienta vēlmes beidzot ar paša produkta ražošanu, un piegādāšanu līdz Jūsu durvīm. Esam plaša spektra speciālisti un varam pilnībā nodrošināt veiksmīgu un atpazīstamu firmas tēla izveidi!

Vizītkartes ir klasisks, prestižs veids, kā atstāt par sevi profesionālu iespaidu uz potenciālajiem klientiem un sadarbības partneriem. Vizītkaršu izgatavošana noteikti jāapsver ikvienam profesionālim, jo vizītkartes ne tikai pilda reprezentatīvo funkciju, bet ir arī ļoti praktisks veids, kā dalīties ar savu kontaktinformāciju, tiekoties klātienē.

Vizītkaršu izgatavošana:
Vizītkaršu izgatavošana piedāvā daudzveidīgas iespējas formātu, krāsu, materiālu un tehnoloģiju izvēlē. Ikviens, atbilstoši savai darbības nozarei, var iegūt klasiskas un elegantas vai neordināras un uzmanību piesaistošas vizītkartes. Tās var vēstīt par uzņēmuma piedāvātajiem produktiem vai pakalpojumiem ne tikai ar tekstu uz tām, bet arī vizuālo risinājumu. Radoši, asprātīgi veidotas vizītkartes garantēs, ka Jūs atcerēsies.

Vizītkarte un korporatīvais stils:
Vizītkartes, kuras izveidotas ievērojot organizācijas korporatīvo stilu, apliecina personas piederību tai. Kvalitatīvu vizītkaršu izgatavošana garantēs, ka atstāsiet labu iespaidu gan par sevi, gan organizāciju vai uzņēmumu, kuru pārstāvat.
Atšķirieties, esiet pamanīts! Mēs realizēsim jebkuras idejas, piemeklējot tām labākos risinājumus, lai Jūs varētu atstāt lielisku pirmo iespaidu.

19/09/2019, № , Редактировать

← Zobārstniecība "Patello Ltd"Тренинг.Таро. →