Контакт mihalcikao

http://docka.lv/13672

+371 27105834

Связаться по электронной почте

Контактная форма

Отмена

*** Dzīvoklim būs labs un izdevigs bankas finansējums ar ALTUM atbalstu jaunajam ģīmenem. ALTUM programma jaunajam ģimenēm ir pieiejama tikai vēl līdz šī gada beigam, tāpēc pasteidzieties izdevīgi nopirkt šo mājīgo dzīvokli līdz gada beigām un satieciet Jauno Gadu jaunajā dzīvoklī!Dzīvoklis sastāv no: liela gaiteņa, plašas virtuves, 2 sanmezgliem, 4 lielām un mājīgām istabām.


Individuāla gāzes apkure Jums iedāvā izdevīgu apkures režīmu, ļaujot ekonomēt izmaksas un regulēt siltumu dzīvoklī pēc Jūsu komforta sajūtas.


2018.gadā septembrī tika atjaunota fasāde – vienmēr patīkami, ka māju apsaimnieko savlaicīgi un padara to vēl skaistāku.


Izremontēta kāpņu telpa – prieks atgriezties mājas!


Ļoti laba infrastruktūra: kā jau pilsētas centrā, ir pieejams viss nepieciešamais - tuvumā ir pieejami veikali, kafejnīcas, restorāni, sporta klubi, skolas un bērnu dārzi, kā arī sabiedriskais transports ,ar kura palīdzību var ērti nokļūt jebkurā Rīgas mikrorajonā. Tas ļaus maksimāli ietaupīt Jūsu dārgo laiku.Nopirkt dzīvokli pašā Rīgas centra, tā vienmēr ir IZDEVīGA investīcija!Ja vēlaties dzīvokli pašā Rīgas centrā, tad šīs dzīvoklis ir radīts tieši Jums! Zvaniet un piesakieties, lai apskatītu šo dzīvokli .**** Var tikt piedāvāts arī mazāks dzīvoklis, kas ir ar 3 istabām, ar Jūsu piemaksu.

12/10/2018, № , Редактировать

← Продаётся квартира, Центр1000 →