Kontaktpersona ikjacina2

http://docka.lv/lv/15274

28608336

Sazināties pa e-pastu

Kontakt forma

Atcelt

Individuāls pvc logu un durvju aprēķins katram klientam!
Mūsu uzņēmuma piedāvājumā ir:
- PVC logi GEALAN S 8000 IQ – 6-KAMERU Vacu profils– gan standarta logi (sērijveida namiem un privātmājām), gan arī nestandarta izmēru un formu logiem!
- PVC durvis (gan iekšdurvis, gan ārdurvis)
- lodžiju iestiklošana
Mūsu ražotie logi nodrošinās:
- Siltumizolāciju (zemus siltuma zudumus)
- Skaņas izolāciju
- Stabilitāti,
- Drošību
- Vieglu lietojamību
- plaša krāsu un virsmas apdares materiālu izvēle
- kvalitatīva montāža un serviss
- garantija.

Kā arī
- metāla durvis gan dzīvokļiem , gan privātmājām par ražotāja cenām!
-Starpistabu durvis, kvalitatīvas finierētas, PVC pārklājuma, laminētas durvis, kā arī masīvkoka durvis no lielākām durvju rūpnīcām Krievijā, Baltkrievijā un Ukrainā.

6 kameru S 8000 IQ sistēma, kuras būvdziļums ir 74 mm, atbilst visām mūsdienu logu tehnoloģiskajām prasībām. Ļoti labas siltumizolācijas īpašības:
Gealan 8000 IQ profila siltumvadītspējas koeficients ir
Uf=1.2W/m2K~1.318 W/m2K (ar 1.5 mm armatūru)
Sistēmas GEALAN S 8000 IQ 6 kameru profilam ir pievienotas divas papildu siltumizolācijas kameras, kas uzlabo siltuma vadītspējas pretestības koeficientu apmēram par 0,1-0,2 Vt/m2K.
Šajā profilu sistēmā ir ispējams uzstādīt divu dažādu biezumu stikla paketes: Standarta divkāršo – 24mm (Ug=1.1W/m2K) un paaugstinātas siltumnoturības trīskāršo stikla paketi – 44mm (Ug=0.6W/m2K)
Vērtnes inerces moments ar tērauda stiegrojumu sastāda 2,64-5,51 cm. S 8000 IQ sistēma ir unikāla logu sistēma, kuru var izmantot praktiski visās logu un durvju konstrukcijās.Profilu sistēma “Gealan” tiek aprīkota ar Vācu ražotājfirmas “Siegenia-Aubi” furnitūru kas nodrošina loga atvēršanos visos iespējamajos veidos. Logus ir iespējams aprīkot arī ar pretuzlaušanas furnitūru ko piedāva “Siegenia-Aubi”. Šī furnitūra nodrošina nevainojamu darbību logiem uz ilgu laiku. Pavisam no S 8000 IQ sistēmas profila var izgatavot aptuveni 40 dažādus logu un durvju konstrukciju tipus, gan standarta, gan nestandarta formas, tai skaitā sanācijas un restaurācijas darbiem vēsturiskās ēkās.
Ug , Uf , U , apzīmējumi apraksta siltumvadītspēju. Zemākais lielums nozīmē zemāku vadītspēju, tātad augstāku izolācijas līmeni. Ug apzīmē stikla siltuma vadītājspēju, Uf profilu siltumvadītspēju, bet Uw loga siltumvadītspēju)
Priekšrocības :
• Lieliskas siltumizolācijas īpašības pateicoties 6-kameru konstrukcijai
• Ļoti laba statiskā izturība pateicoties tērauda armatūrai vērtnēs un rāmī
• plaša krāsu palete
• klasiskas kontūras ar noapaļotām malām
• Viegla apkope, pateicoties gludajai virsmai

Daudz detalizētāk iepazīties ar cenām un durvju modeļiem var pēc atsauces apskatoties mūsu mājas lapā, vai arī piezvanot mums jūs vienmēr varēsiet saņemt profesionālu konsultāciju.
Detalizētu informāciju jūs variet saņemt uzdodot jautājumu un nosūtot mums uz informācijas e-mail paskastīti.

14/02/2019, # , Rediģēt